MSP

برنامه ریزی و کنترل پروژه کارگاهی با نرم افزار Microsoft Project)MSP)
نرم افزار MSP برای مدیریت زمانی پروژه های بزرگ و کوچک و حتی کنترل اعمال روزانه فردی. نرم‌افزار ام‌اس پروجکت برای مدیرت پروژه‌ها بر پایه علم مدیریت پروژه کاربرد دارد و جزو زیر مجموعه نرم‌افزار آفیس است. نرم‌افزار MS Project تصویر بزرگی از پروژه را در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید تمامی جزئیاتی که برای رسیدن به هدف باید تکمیل شوند را در آن پر کرده و آنها را سازماندهی نمائید.
در این دوره‌ دانش مدیریت پروژه از دو دیدگاه مدیریتی و دانشگاهی تشریح و مدیریت پروژه با نرم‌افزار Microsoft Project آموزش داده شده است.
Microsoft Project  یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه جهت انجام وظایفی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به پروژه،پیش بینی و برآورد هزینه ها و بودجه، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت های مورد نیاز، پیگیری پیشرفت پروژه و غیره در میان مدیران پروژه بشمار می آید. سهولت کار با این نرم‌افزار ، قابلیت استفاده از امکانات Windows ، سازگاری با سایر نرم‌افزارهای MS Office و شباهت کامل محیط و جعبه ابزارهای آن با سایر محصولات مایکروسافت، راهنمای Online و کامل داخل برنامه، وجود گزارش‌ها وView های متنوع، امکان تعریف View ها وTableهای جدید و به طورکلی داشتن یک محیط User Friendly، این نرم افزار را به نوعی از سایر نرم‌افزارهای مشابه متمایز کرده است.

طول دوره آموزش : 40 ساعت

زمان آموزش نظری : 8 ساعت
زمان آموزش عملی: 32 ساعت


سرفصل دروس

- نصب و راه اندازی و انجام تنظیمات اولیه Microsoft Project (MSP)
- ایجاد یک TASK LIST
- تنظیم منابع و تخصیص منابع به فعالیت ها
- بهنگام سازی جزئیات فعالیت ها، منبع، تخصیص و طرح پروژه
- پیگیری پیشرفت فعالیت ها و تخصیص ها
- مشاهده و گزارشگیری از وضعیت پروژه
- اعمال فرمت بندی پیشرفت و چاپ
- به اشتراک گذاری اطلاعات پروژه با سایر برنامه ها

 

تاریخ شروع دوره: 
1400/5/1
هزینه: ریال0
مجموعه ساعات تدریس: 
40.00ساعت
وضعیت: 
در حال برنامه ریزی